Kādi virtuves skapji ir domāti tavai virtuvei?

Gaiša virtuve ar skapīšu sistēmu.

Plānojot virtuvi, mēbeles un tehnika nav vienīgais, kam jāpievērš liela uzmanība. Visticamāk pirmais solis jaunas virtuves izveidē ir stilistiskās noteikšana telpai, un viens no galvenajiem elementiem ir virtuves skapji.. Izvēloties pareizu virtuves dizainu, var izveidot telpu, kas būs ne tikai funkcionala, bet arī vizuāli pievilcīga. Lai palīdzētu veikt izvēli, šajā rakstā apskatīsim dažādu veidu virtuves skapju veidus un dizainus un apspriedīsim kādas var būt to priekšrocības un trūkumi.

Plankanpaneļu skapīši

Šāda veida skapīši pārstāv modernitāti un vienkāršību. Skapji izceļas ar vienkāršo un tīro izskatu. To vienmērīgā virsma rada mūsdienīgu sajūtu un piešķir telpai eleganci. Bez rokturiem vai ar integrētiem rokturiem, šie skapji nodrošina pavisam vienkāršu piekļuvi saturam. Plakanpaneļu skapju virsmas var būt matētas, spīdīgas vai pat ar koka apdari. Tas ļauj tos pieskaņot dažādiem interjera stiliem. Šie skapji ir īpaši populāri modernās, industriālas un minimalisma stila virtuvēs, kur dominē līnijas un simetrija.

Profilēti jeb shaker stila skapīši

Tie ir kļuvuši par klasiku virtuves dizainā. Profilēti skapji ir pazīstami ar to raksturīgo rāmju un paneļu dizainu, kas piešķir tiem izteiksmīgu un klasisku izskatu. Lai gan tie bieži tiek saistīti ar  lauku stila virtuvēm, šāda veida skapji var viegli iekļaujas dažādos interjera stilos, piemēram, mūsdienīgās vai pat industriālas telpās. Proti, šāda stila skapjiem ir plus, ka tos var viegli krāsot vai pārkrāsot, lai mainītu virtuves noskaņojumu. Šāda veida skapji bieži tiek izrotāti ar detaļām, piemēram,  tradicionāliem rokturiem, lai piešķirtu tiem savu odziņu.

Virtuve ar baltu fasāžu austajiem skapīšiem ar stikla durtiņām.

Stikla durvis

Tādas durvis piešķir virtuvei gaismu un vienlaikus ļauj demonstrēt traukus un dekoratīvos priekšmetus. Stikla durvis ļauj gaismas plūsmai viegli iekļūt, padarot virtuvi gaišāku. Skapīšus ar stikla durvīm var papildināt ar integrētām lampiņām, kas noteikti virtuves dizainu padarīs unikālāku un funkcionālāku. Ir daudz stikla variantu, kā piemēram skaidrs, matēts vai ar kādu rakstu. Tradicionāli stikla durvis tika izmantotas lauku stila virtuvēs, bet tagad tās tiek iekļautas dažādos mūsdienu un retro stilos.

Industriāla stila grīdas virtuves skapji ar baltu akmens virsmu.

Industriāla tipa virtuves skapīši

Šāda tipa skapīši ir vienkārši, plakanu paneļu vai plātņu skapji, tie palīdz izcelt industriālā stila virtuvju gludo, tīro sajūtu. Šī stila virtuvēs ir izplatītas , jo tās piedāvā daudz vietas uzglabāšanai. Šāda veida skapji visticamāk ir veidoti no metāla, kas tiek apvienoti ar cietiem materiāliem, lai izveidotu dizainā kontrastu. 

Simetriska, koka plauktu sistēma gaiši zilā, modernā virtuvē.

Izceļamās plauktu sistēmas

Šis ir  virtuves skapīšu alternatīvs risinājums, tas piedāvā modernu un dinamisku pieeju virtuves uzglabāšanas risinājumiem. Atvērtās plauktu sistēmas ļauj viegli piekļūt bieži izmantotiem priekšmetiem, kā arī ļauj izcelt īpašas trauku kolekcijas vai dekoratīvos priekšmetus. Izmantojot dažādas materiālu un dizaina kombinācijas, piemēram, koku, metālu vai stiklu, var izveidot interesantus plauktu risinājumus. Šādas plauktu sistēmas var izmantot, lai piešķirtu simetriju vai pat asimetriju dizainam, izmantojot tos kā vizuālu akcentu.

Labākie virtuves skapji lielā mērā ir atkarīgi no jūsu gaumes, budžeta un projekta laika grafika. Salikšanai gatavie skapji ir lētāki nekā samontēti skapji. Tas ļauj izvēlēties augstākas kvalitātes materiālu par zemākām izmaksām. Izpētot četrus dažādus virtuves skapju pamatveidus. Mūsuprāt, pirms virtuves skapīšu iegādāšanās vajadzētu pievērst uzmanību pāris lietām:

1. Skapju izkārtojumam
2. Uzglabāšanas stilam
3. Skapju durvju stilam: tās ir pirmās lietas, ko cilvēki redz, ieejot jūsu virtuvē. 
4. Krāsai: izvēlēties perfektu skapja krāsu var būt sarežģīti. 
5. Kvalitātei:

Neaizmirstat apskatīt arī mūsu virtuves skapīšu plašo klāstu!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv