Mazas virtuves dizains

Pelēka stūra virtuve ar brīvi stāvošu ledusskapi

Nelielas virtuves projektēšana prasa rūpīgu plānošanu un pieejamās telpas optimizāciju. Kad runa ir par virtuves skapju projektēšanu mazām virtuvēm, galvenie apsvērumi ir telpas optimizēšana. Izmantojot vertikālo telpu var uzstādīt augstus skapjus vai atvērtus plauktus, kas sasniedz griestus. Tas palielina vietu trauku un citu virtuves priekšmetu uzglabāšanai.

Kā izveidot mazu virtuvi lai tā būtu gaišāka un plašāka?

Izvēlieties gaišas krāsas skapjus, kas padarīs virtuvi gaišāku un atvērtāku. Gaiši toņi, piemēram, balts, krēmkrāsas vai pasteļtoņi, var vizuāli paplašināt laukumu. Kā arī, iekļaujot atvērtos plauktus savā virtuves augšējo skapju vietā, tas rada telpas ilūziju, ka virtuve ir plašāka un nodrošina vietu dekoratīvu priekšmetu vai bieži lietotu priekšmetu izlikšanai. Izvelkamās un bīdāmās funkcijas arī ir būtiskas, uzstādot, skapjus ar izvelkamām atvilktnēm un bīdāmiem plauktiem, lai maksimāli palielinātu pieejamību un atvieglotu aizmugurē glabāto priekšmetu aizsniegšanu. Šīs funkcijas ļauj labāk organizēt un efektīvi izmantot telpu.

Kā padarīt virtuvi maksimāli ērtu un organizētu?

Kompakts uzglabāšanas risinājumus var optimizēt telpas izmantošanu. Piemēram, izmantojot stūra skapjus ar rotējošiem plauktiem vai izvelkamiem organizatoriem, lai maksimāli izmantotu grūti sasniedzamos stūrus. Apsveriet iespēju uzstādīt augstu, šauru izvelkamo pieliekamo papildu uzglabāšanai. Gudrai organizācijai izmantot atvilktņu sadalītājus, organizatorus un skapju ieliktņus, lai maksimāli palielinātu uzglabāšanas efektivitāti un kārtīgi sakārtotu virtuves pamata lietas.

Stūra grozu sistēma virtuves priekšmetu un lielo trauku glabāšanai

Mēs ieteiktu, mazas virtuves iekārtošanai, pievērst uzmanību telpas un skapīšu organizācijai un tā optimizēšanai, lai būtu ērti un patīkami tajā atrasties!

Jūsu iedvesmai ievietojam vairākus mazu virtuvju dizainus, kas jums palīdzēs izdomāt savu vēlamo virtuves stilu.

Zemāk redzamās bildes izvēlētas no bilžu bankas.

Ja ir jautājumi lūdzu meklējiet mūsu konsultantu palīdzību zemāk norādītajos kontaktos.

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv 

Vairāk standarta virtuves jūs varēsiet atrast šeit.