Populārākās fasāžu krāsas virtuves skapīšiem

Atbildot uz jautājumu, kādas ir populārākās fasāžu krāsas kādas klienti izvēlas kopā ar virtuves skapīšiem, ir jāatzīmē balta, pelēka un melna. Tās pašlaik ir dažas no populārākajām virtuves skapīšu krāsām. Šīs krāsas tiek uzskatītas par neitrālām un var atbilst dažādiem stiliem un dizaina estētikai. Turklāt tie var padarīt telpu gaišāku un atvērtāku. Citas populāras krāsas ir zila, zaļa un koka toņi, piemēram, dabīgie vai ķiršu toņi. Galu galā tas ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm un virtuves vispārējās dizaina estētikas.

Latvijas klienti bieži izvēlas fasāžu krāsas, kas ir balta kombinācijā ar koka dekoriem. Tāpat mūsu klientiem vienmēr ir pieejamas visas akriluks fasāžu krāsas, gan matētas, gan hi gloss. Mēs izmantojam NORDEKO lapā visu esošo fasāžu krāsu paleti.

Ja Jums vajag palīdzību un padomu virtuves dizainā, Jūs esiet laipni aicināti pieteikties bezmaksas virtuves projektēšanas konsultācijai jebkurā Jums izdevīgā laikā un viņš Jums palīdzēs tikt pie Jūsu vēlamā virtuves risinājuma par izdevīgu cenu.

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv