Ievads – privātuma politika

Mūsu vietne virtuvesskapisi.lv dziļi respektē Jūsu privātumu un personīgo informāciju, un mēs esam pilnībā apņēmušies šo informāciju aizsargāt. Šajā dokumentā ir izklāstīti mūsu principi un procedūras, kas attiecas uz Jūsu personīgo datu apstrādi un aizsardzību.

Personīgo datu vākšana un izmantošana:

Lai sniegtu augstas kvalitātes pakalpojumus un efektīvu klientu apkalpošanu, mēs apkopojam tikai tiešām nepieciešamos personīgos datus. Šie dati ietver Jūsu vārdu, e-pasta adresi un kontaktinformāciju. Šī informācija tiks izmantota vienīgi Jums nepieciešamās saziņas nodrošināšanai, klientu atbalstam un mūsu servisu pilnveidošanai.

Trešo personu piekļuves ierobežošana:

Jūsu personīgie dati nekad netiks izpausti vai pārdoti trešajām personām bez Jūsu izteiktas piekrišanas. Mēs garantējam, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti tikai mūsu iekšējām vajadzībām, tostarp mērķtiecīgām mārketinga aktivitātēm, kas tiešā veidā saistītas ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Datu glabāšanas laiks:

Jūsu personīgie dati tiks saglabāti tikai tik ilgi, cik tas būs nepieciešams mūsu veiktajām mārketinga aktivitātēm. Pēc šī laika beigām visi attiecīgie dati tiks droši izņemti un izdzēsti no mūsu datu bāzēm.

Drošības garantijas:

Mēs pieņemam visus vajadzīgos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personīgo informāciju no neautorizētas pieejas, izmaiņām vai izpaušanas. Mūsu drošības procedūras tiek regulāri pārskatītas un uzlabotas, lai nodrošinātu informācijas drošību.

Jūsu privātuma tiesības:

Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt piekļuvi saviem personīgajiem datiem, kā arī to labošanu vai izdzēšanu. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu mājaslapā norādīto kontaktinformāciju.

Privātuma politikas atjauninājumi:

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā veikt grozījumus šajā privātuma politikā. Jaunākā versija vienmēr būs pieejama mūsu mājaslapā. Jūsu turpināta mūsu pakalpojumu un mājaslapas lietošana pēc šādiem atjauninājumiem nozīmēs Jūsu piekrišanu izmaiņām.

Sazinieties ar mums:

Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības saistībā ar mūsu privātuma politiku vai kā tiek apstrādāti Jūsu personīgie dati, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Mēs esam pateicīgi par Jūsu uzticību virtuvesskapisi.lv un apņemamies rūpēties par Jūsu personīgo datu drošību un privātumu.