Virtuves fasādes

Balta standarta virtuve ar stikla fasādēm.

Fasādes, ir virtuves galvenais vizuālais komponents, tās spēj mainīt telpas atmosfēru. Neatkarīgi no tā, vai fasādes klāj virtuves plauktus, skapīšus, mēbeles vai citus telpu elementus, šī apdare nodrošina vairāk nekā tikai estētiku. Fasādes palīdz aizsargāt virtuves skapīšus un iekšējo saturu no netīrumiem, putekļiem. Tās var būt no dažādiem materiāliem, sākot ar dabīga koka līdz pat metāla un stikla – fasādes dod iespēju jūsu virtuvi pielāgot interjeram. Virtuves fasādes ir ļoti svarīgs elements mājokļa dizainā, par ko vairāk mēs uzzināsim šajā rakstā.

Apskatīsim šādas tēmas:

  1. Kas ir fasādes?
  2. Materiāli
  3. Krāsa un apdare
  4. Fasādes Atjaunošana
Virtuve ar pelēkām fasādēm un koka virsmu.

Kas ir fasādes?

Virtuves fasādes ir priekšējie, redzamie paneļi, kas tiek uzstādīti virtuves skapīšu, plauktu vai citu mēbeļu priekšpusē. Labi izvēlētas un kvalitatīvas fasādes var palielināt virtuves vērtību. Tās uzlabo vispārējo izskatu un funkcionalitāti. Fasādes palīdz uzturēt virtuvi organizētu, noslēpjot traukus, pārtikas produktus un citus virtuves piederumus.

SYNCRON mēbeļu fasādes- Ice Cream

Materiāli

Atkarībā no materiāla, fasādes var būt izturīgas un ilgmūžīgas. Jūs varat izvēlēties starp gludām, strukturētām, krāsotām, lakotām vai dabiskā koka fasādēm. Tās var būt no dažādiem materiāliem:

Laminēts MDF (Melaminētais koks)

Melaminēts MDF ir materiāls, kas izgatavots no presētas koksnes šķiedras, uz kuras uzklāts melamīna slānis. Tas ir pieejams dažādās krāsās un tekstūrās, ļaujot iegūt vairāk dizaina iespēju par pieņemamu cenu.

Lamināts

Lamināts ir plānāka plastmasas slāņu kombinācija ar koka šķiedru ieliktni, kas padara to izturīgu pret mitrumu un skrāpējumiem. Tas ir pieejams dažādās krāsās un ir pieejamas arī no imitācijas koksnes vai betona tekstūrām un spilgtām vienkrāsainām virsmām.

Fasādes LKSP

Stikls

Stikls ir materiāls, kas sniedz virtuvei patiesi unikālu izskatu. Tas piešķir dzidru un sārtu spīdumu, bet vienlaikus slēpj iekārojamos priekšmetus tā, ka tie nav pilnībā redzami. Stikla virtuves fasādes ir pieejamas dažādās krāsās un apdares veidos, ļaujot izvēlēties piemērotu risinājumu atbilstoši jūsu vēlmēm. Var rasties šaubas par stikla izmantošanu virtuves fasādēs, taču modernā tehnoloģija nodrošina drošību un izturības līmeni. Piemēram, Laminēts stikls, ir īpaši izturīgs pret triecieniem.

Balta standarta virtuve ar stikla fasādēm.
Akrila Krāsa

Akrila fasāde ir spilgta un maiga virsma, kas piedod modernu izskatu. Tā ir pieejama dažādās krāsās un var būt arī matēta vai spīdīga. Akrila krāsas ir ļoti izturīgas un noturīgas pret ikdienas nodilumu un nodrošina ilgtermiņa virtuves fasādes risinājumu. Šīs krāsas ir ūdensizturīgas, noturīgas pret skrāpējumiem un saules gaismu. Tas nodrošina to, ka jūsu virtuves fasādes saglabās savu svaigo izskatu uz ilgu laiku.

Krāsa un apdare

Pareizi izvēlēta krāsu palete un apdare spēj radīt telpā atmosfēru. Apdares tehnikas, piemēram, gravējumi, matējums, vāku paneļi un aplikācijas, dod iespēju pievienot vizuālu papildinājumu un padarīt fasādes interesantākas. Gravējumi uz koka vai metāla fasādēm apvieno meistarīgu roku darbu ar mūsdienīgu dizainu. Matēti vai spoguļu stikli rada elegantu izskatu. Aplikācijas un vāku paneļi, veidos interesantu tekstuālu un krāsu kontrastu, kas piesaista uzmanību. Metāla un zelta elementi tiek izmantoti kā akcents, lai piešķirtu fasāžu dizainam greznību.

Osiris Grafito Syncron, Osiris Titanio Syncron

Atjaunošana

Ja fasādes ir bojātas, novecojušas vai jūs vienkārši vēlaties mainīt virtuves izskatu, tad varat apsvērt fasāžu maiņu. Risinājums tam ir vienkārši aizstāt fasādes, nevis visus skapīšus, lai svaigi atjaunotu virtuves izskatu. Kad esat izvēlējušies fasāžu materiālu un dizainu, nākamais solis ir to uzstādīšana. Dažos gadījumos to varat izdarīt paši, bet sarežģītākos gadījumos, piemēram, ja jūs izvēlaties koka fasādes ar īpašu apdari, var būt nepieciešams profesionāls. Jāatceras, ka tas neietver skapju iekšpusējās struktūras maiņu. Ja jūsu virtuves skapīši ir nopietni bojāti vai to izkārtojums nepilda jūsu vajadzības, jums var nākties apsvērt pilnīgu skapju aizstāšanu.

Lai arī virtuves fasādes ir būtiska virtuves dizaina sastāvdaļa, tās ne tikai uzlabo estētisko izskatu, bet arī aizsargā mēbeles no ikdienas nodiluma. Materiālu izvēle ir atkarīga no individuālām vēlmēm un vajadzībām, tostarp no dizaina, noturības un budžeta. Izmantojot pareizos materiālus un krāsas, jūs varat radīt savu unikālo virtuves telpu, kas atbilst jūsu vēlmēm.

Cerams, ka šis raksts jums palīdzēs veikt pareizo izvēli un neaizmirstat apskatīt mūsu plašo virtuves fasāžu klāstu.

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv