Mazas virtuves dizains

Maza, gaiša U veida virtuve ar baltām fasādēm.

Maza virtuve var asociēties ar telpas ierobežotību. Tomēr mazas virtuves dizains- tam ir savs šarms un vairākas priekšrocības. Tās var radīt siltu un mājīgu atmosfēru, tās ir ekonomiskākas attiecībā uz remontu un interjera atjaunošanu, un, ja tās tiek pareizi plānotas, tad maza telpa nav problēma.

Atvērta plānojuma virtuve ar ierobežotu telpu. Apgaismota virtuve ar galdu un krēsliem.

Virtuves Optiskā Paplašināšana

Krāsu izvēle

Gaišas un neitrālas krāsas: Gaišas krāsas atspoguļo gaismu, padarot telpu gaišāku un ļauj izskatīties lielākai. Neitrālas krāsas, piemēram, pelēka, krema vai balta, var radīt mierīgu un atvērtu atmosfēru.

Horizontālie un vertikālie modeļi: Horizontālas līnijas var paplašināt telpu, kamēr vertikālas līnijas var radīt sajūtu, ka telpai ir augstāki griesti. Piemēram, horizontāli novietoti flīžu modeļi var radīt plašuma ilūziju.

Viegls un vienkāršs fons: Izvairieties no sarežģītiem modeļiem uz sienām vai griestiem. Neitrāls fons veicina sajūtu par lielāku telpu.

Mēbeļu izvēle un izvietojums

Stikla detaļas: Stikla durvis vai galdvirsmas var radīt ilūziju par lielāku telpu, jo tās ļauj iegūt skatu dziļāk telpā.

Multifunkcionālas mēbeles: Mēbeles, kuras var pielāgot vairākām vajadzībām, piemēram, izvelkamie galdi vai atvilktnes ar dubulto funkciju, optimizē telpu bez liekas aizņemšanas.

Apgaismojums

Dabiskā gaisma: Izmantojiet maksimāli pieejamo dabisko gaismu, izvairieties no smagiem aizkariem.

Daudzslāņu apgaismojums: Izmantojiet kombināciju no virsgaismām, uzstādītām gaismām un darba virsmas gaismām, lai izveidotu plašumu un dziļumu jūsu virtuvei.

Spoguļi: Spoguļi atspoguļo gaismu un rada ilūziju par vairāk vietu telpā, it īpaši, ja tie tiek novietoti pret gaismas avotiem.

Vertikālās Glabāšanas Iespējas Mazās Virtuvēs

Augsti piekārtoti Skapīši

Tieši zem griestiem: Izmantojiet telpu tieši zem griestiem, pievienojot papildus plauktus vai skapīšus, kur var glabāt retāk lietotas lietas.

Dziļi skapīši: Vertikāli dziļi skapīši var glabāt lielākas lietas, piemēram, traukus vai lielas virtuves ierīces.

Pieejamības Risinājumi

Piekļuve grūti sasniedzamām vietām : Izvelkamas atvilknes zem skapjiem vai integrēti tieši skapju dizainā var palīdzēt piekļūt grūti sasniedzamām vietām.

Paceļamie skapju durvju mehānismi: Tā vietā, lai atvērtu skapja durvis uz sāniem, izmantojiet paceļamus mehānismus, lai būtu vieglāk piekļūt pie nepieciešamiem virtuves rīkiem un izmantotu telpu efektīvāk.

Daudzfunkcionālas mēbeles

Meklējiet mēbeles, kuras var kalpot kā darba virsmas, bet kurām zem tām ir arī uzglabāšanas iespējas, piemēram, salas ar atvilktnēm.

Maza virtuve ar ierobežotu vietu, koka virsmu un baltām fasādēm.

Inovatīvi Risinājumi Mazā Virtuvē

Slēgtās un atvērtās uzglabāšanas kombinācija: Apvienojiet slēgtos skapīšus ar atvērtiem plauktiem, lai radītu dinamisku un elastīgu glabāšanas sistēmu.

Kustīgās iekārtas: Riteņos esošas salas vai rullīšu skapīši piešķir elastīgumu, ļaujot mainīt virtuves izkārtojumu pēc vajadzības.

Tehnoloģijas integrācija: Modernā tehnoloģija, piemēram, integrētas cepeškrāsnis, tas ļauj ērtāk un vieglāk darboties virtuvē.

Maza, stūra virtuve ar baltām fasādēm un integrētām lampām.

Mazāku telpu virtuves ne vienmēr rada ierobežojumus. Šādas mazas virtuves dizains var būt gan praktisks, gan pievilcīgs. Krāsu izvēle, piemēram, gaišas krāsas, veido gaišāku un plašāku telpu, kamēr augsti skapīši un kāpšļu sistēmas efektīvi izmanto telpu. Ar pareizu pieeju un plānošanu maza virtuve var būt tikpat vērtīga kā liela virtuve!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv