Virtuves stūra komplekts

Gaiši pelēka stūrra virtuve ar salu

Ievads

Virtuves stūra komplekts, tā galvenais uzsvars tiek likts uz mēbeļu novietojumu pašā virtuves stūrī, palīdz maksimāli efektīvi izmantot pieejamo telpu un nodrošināt elegantu izskatu. Šajā rakstā mēs apspriedīsim kādas ir šī virtuves komplekta priekšrocības, kādi ir populāri dizaini un kas jāņem vērā iegādājoties to!

Stūra virtuve ar salu un baltu fasāžu skapīšiem.

Virtuves stūra komplekta  priekšrocības

Stūra virtuves komplektā ir citas īpašības neņemot tā izskatu. Tas ir par praktiskumu un ērtībām. Moderna stila stūra virtuves priekšrocības ir dažādas. Tās izpaužas gan virtuves projektēšanā, gan ikdienas lietošanā. Pirmais aspekts, kas jāņem vērā, ir iespēja iekārtot pilnīgu un funkcionālu virtuvi, neizjaucot telpas struktūru.

Ja virtuves plānojums to atļauj, var stūri starp abām sienām to uzskatīt par atbalsta punktu, ap kuru kārtot telpu. Labs risinājums ir uzstādīt plīti stūrī. Šī konfigurācija ļauj optimizēt telpu un nodrošina pārvietošanās iespēju virtuvē . Tāpat jūs varat izlemt uzstādīt izlietni virtuves stūrī. Vai arī varat izveidot darba virsmu.

Stūra vietas ir lieliski piemērotas izvelkamajiem plauktiem. Tie izskatās vienkārši, eleganti, neaizsprosto vietu un arī nodrošina vairāk uzglabāšanas vietas. Atvērtus plauktus ir vieglāk uzstādīt un noņemt. 

Ja tomēr atvērtie plaukti neder jūsu virtuvē, jūs joprojām varat palielināt uzglabāšanas vietu, novietojot augstu skapi uz jūsu stūra galda. Šī ir lieliska vieta, kur uzglabāt traukus vai virtuves piederumus, kurus vēlaties paturēt viegli pieejamā vietā.

Turklāt šis dizains nodrošina ērtu pieeju visiem virtuves elementiem, ietverot intuitīvas kustības un darbības. Un protams, estētikas ziņā stūra virtuves komplekts var piešķirt telpai modernu izskatu.

Stūra virtuves risinājums- izvelkams plaukts.

Populārākie stūra komplekta dizaini un stilistika

Stūra komplekta dizains piedāvā dažādus stilistiskus risinājumus, piemēram, modernajā stilā dominē tīras līnijas un minimālisms, ko papildina augstas tehnoloģijas iekārtas. Klasiskajā stilā izceļas tradicionālā estētika, kuru papildina smalki rokturi un izteiktu apdari. Industriālais stils virtuvēs izmantots ar rūpniecisko pieskārienu, kā redzamas caurules un neapstrādāts koks. Dažos dizainos izceļas arī dažādu kultūru ietekme, piemēram, Skandināvu vai Āzijas motīvi. 

Kad runa ir par stūra komplektiem, detaļām ir liela nozīme. Izvelkamie elementi, ērti  mehānismi un iekšējie nodalījumi var padarīt virtuves darbu daudz vieglāku. Neaizmirstot, arī par apgaismojumu – laba gaismas izvēle var uzsvērt dizaina elementus un padarīt virtuvi vēl ērtāku.

Virtuves stūra komplekts ar koka virsmu un baltiem grīdas skapīšiem un baltām sienām.

Kā izvēlēties ideālo stūra virtuves komplektu?

Iemesli stūra virtuves iegādei ir ne tikai vēlme pēc iespējas labāk izmantot visu pieejamo telpu. Daži cilvēki izvēlas stūra virtuvi grīdas plānojuma vai esošās santehnikas un elektroinstalācijas sistēmu dēļ, citi tāpēc, ka uzskata to par praktiskāku risinājumu, bet citi tomēr tikai stila dēļ. 

Bet ir pāris lietas, kurām vajadzētu pievērst lielāku uzmanību, iegādājoties šādu virtuves komplektu:

1) Pirms jebkāda dizaina izvēles veikšanas, izmēriet savu virtuvi. Zinot precīzus izmērus, jūs varēsiet labāk plānot un izvairīties no mēbeļu iegādes, kas neatbilst telpai.

2) Izvēlieties tādu dizainu un materiālus, kas kalpos ilgi un nebūs sarežģīti uzturēt. Piemēram, ne katra virsma nebūs vienlīdz izturīga pret skrāpējumiem vai skalošanu.

3) Vai vēlaties mūsdienīgu, klasisku, industriālu vai kādu citu stilu? Jūsu virtuves dizainam vajadzētu atbilst jūsu mājas kopējai atmosfērai.

Neatkarīgi no tā, vai jūs renovējat esošo virtuvi vai veidojat jaunu, svarīgi ir ņemt vērā telpas izmērus, budžetu un jūsu vajadzības. Izvēlies to stūra komplektu, kas atbilst vēlmēm.

Stūra virtuves komplekts palīdz izmantot telpu maksimāli efektīvi, nodrošina ērtības un piešķir virtuvei estētisko pieskārienu.

Un, ja jūs meklējat kvalitatīvu stūra virtuves komplektu. Mūsu uzņēmums piedāvā plašu klāstu ar stūra virtuvēm, kuras ir gan praktiskas, gan elegantes. Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu un atrast savu ideālo virtuves dizainu!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv