Pircēja priekšrocības izvēloties pirkt virtuves skapīšus

Cena. Galvenā priekšrocība kuru iegūst pircējs pērkot labas kvalitātes virtuves skapīšus ir optimizēta cena, kas panākta ražojot šo produktu uz industriālajām iekārtām un lielos apjomos.

Ātra pieejamība. Tādi ražotāji kā mūsu uzņēmums pārsvarā 90% no sava piedāvātā skapīšu sortimenta tur uz vietas savā noliktavā. Tas nozīmē ka arī sastrēguma brīžos, kad visiem rodas grūtības ar termiņu ievērošanu, mēs spējam nodrošināt mūsu klientu vajadzības bez pārtraukuma un bez kavējumiem.

Kvalitāte. Tā pati individuāla ražojuma kvalitāte, bet par zemāku cenu. Pēc būtības pircējs, kurš pasūta savu virtuvi dārgā salonā, bāzē saņem tieši tādu pašu vai stipri līdzīgu produktu, kurš ražots no tādiem pašiem materiāliem un pēc līdzīgas tehnoloģijas. Izņēmums ir tajos gadījumos kad klients izvēlas ražot skapīšus no biezāka materiāla vai arī no specifiska dekora. Tātad kvalitātes ziņā mūsu klients nezaudē, bet samaksā par produktu stipri lētāk.

Montāža. Jau vairāk kā 10 gadus strādājot ar šo produktu esam saņēmuši daudzu meistaru pārliecinošu atzinumu, ka mūsu standarta skapīšus ir īpaši viegli salikt. Aizņem salīdzinoši maz montāžas laika, jo viss ir vienkārši un saprotami. Urbumi un frēzējumi ir precīzi saderīgi ar vadošo ražotāju furnitūru un tās instalācija nesagādā nekādas grūtības. Līdz ar to montāža un uzstādīšana neievelkas, bet rezultātā visi apmierināti.

Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet, rakstiet, komunicējiet uz zemāknorādītajiem kontaktiem, vienmēr būsim priecīgi sastrādāties!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp