Virtuves skapīši – produkts ar labu servisu

Ilga darba pieredzes laikā mēs esam izveidojuši labu klientu apkalpošanas servisu, lai rezultātā par saprotamām cenām varētu klientiem piedāvāt labākos virtuves risinājumus no virtuves skapīšu plašā klāsta.

Mūsu klientu konsultanti ir ar lielu pieredzi mūsu produktu pārdošanā un pārzin visas produktu iespējas, sākot no bāzes skapīšiem, skapīšu aprīkojuma, plašās fasāžu izvēles un mēbeļu furnitūras. Ar lielāko daļu no mūsu produktiem un mūsu iespējām klienti var iepazīties uz vietas mūsu birojā un pie viena saprast, kas viņiem labāk derēs priekš savas virtuves izveides.

Mūsu klientu konsultanti uz vietas arī veic cenu aprēķināšanu, lai klients zinātu ar kādām izmaksām rēķināties. Ja projektā ir nepieciešamas korekcijas klients arī ātri var uzzināt jauno projekta cenu.

Kad ir izveidots virtuves mēbeļu projekts un aprēķināta cena mēs piedāvājam arī mūsu preču transporta pakalpojumu par pazeminātu cenu, vai arī ja pirkums ir lielāks kā 999€ mēs varam piegādāt preces bez papildus maksas. 

Lai klientam būtu pilns komforts, vajadzības gadījumā mēs iesakam arī montāžas un uzstādīšanas pakalpojuma servisa sniedzējus ar kuriem mēs esam sadarbojušies un zinam viņu sniegto pakalpojuma kvalitāti.

Apkopojot mūsu piedāvātā servisa klāstu mēs savam klientam varam nodrošināt virtuves mēbeļu izstrādi no pirmās idejas līdz mēbeļu uzstādīšanai.

Intereses gadījumā lūdzu zvaniet, rakstiet, komunicējiet uz zemāknorādītajiem kontaktiem, vienmēr būsim priecīgi sastrādāties!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp