Virtuves galda virsmas Materiāli

Galda Virsma no akmens

Mūsdienās ir plaša izvēle galda virsmu materiāliem, sākot no dabīgajiem koku veidiem līdz granītam. Šajā rakstā mēs aplūkosim dažus no populārākajiem materiāliem, to priekšrocības un trūkumus, kā arī to estētiskās īpašības.

Priedes virsma

Sealand Priede parāda priedes plankumaino izskatu ar spēcīgu, nodilušu raksturu un ļoti daudzveidīgu krāsu spēli. Īpaši piemērots darba virsmām, jo tas veido labas kombinācijas ar daudzām vienkrāsainām krāsām.

Priekšrocības: Priedes virtuves galda virsmas ir ekonomiska, viegli krāsojama un labi novecojas, piešķirot tai patīkamu rustisku izskatu. Tai piemīt arī laba izturība pret saraušanos un uzpūšanos.

Trūkumi: Priede ir mīkstais koks, tāpēc uz tās viegli parādās skrāpējumi un ieliektumi.

Ozola virsma

Gaišais Hunton Ozols pārsteidz ar izteiksmīgām plakanām un dabīgām plaisām, kas piešķir ļoti autentisku izskatu. Tas rada aizraujošus akcentus gan mēbeļu dizainā, gan kā darba virsma.

Priekšrocības: Ozola koks ir ļoti izturīgs un bieži tiek griezts tā, lai būtu izturīgs pret izliekšanos. Pateicoties tā redzamajai vilnīgajai struktūrai, tam ir izteiksmīgs izskats.

Trūkumi: Traipi var ļoti ietekmēt virsmas izskatu un var pat izraisīt krāsas maiņu.

Granīta virsma

Granīta atveidojums Grey Magma Granītā raksturīgas ļoti izteiksmīgas dzīslas un plaša virsma. Granīta virtuves virsma ražota tā lai radītu efektu par bezgalīgu garumu. Šī virsmas izvēle ir kļuvusi populāra mājās jau vairāk kā piecdesmit gadus.

Priekšrocības: Granīta virtuves galda virsma ir izturīga un viegli kopjama. Granīta virsma ir diezgan populāra izvēle virtuves galda virsmām.

Trūkumi: Kaut arī granīta galda virsmas ir izturīgas, tās var būt smagas un dārgas.

Marmora virsma

Marmors ir kļuvis par simbolu greznībai un izsmalcinātībai interjerā, un kā galda virsma tā dod mājoklim šarmu. Iepazīsimies tuvāk ar šī materiāla priekšrocībām, trūkumiem un kā to integrēt mūsdienu interjerā.

Baltā marmora popularitāte nekad nesamazinās, nodrošinot moderniem dizainiem retro raksturu. White Carrara Marble un White Levanto Marble sniedz ne tikai greznību, bet arī īpašu tekstūru, kas harmoniski izskatās kombinējot ar melno krāsu. Kaut arī marmors ir vislabāk pazīstams ar saviem sniegbaltajiem toņiem un miglainajiem pelēkajiem rakstiem, pieejama pārsteidzoša krāsu un stilu izvēle. Pievienojiet savai galda virsmai personalizētu pieskārienu ar dažādiem mālu veidiem un formām.

Kādas ir Marmora virtuves galda virsmas priekšrocības?

Nav nekā greznāka par marmora akmeni. Galda virsma no marmora var uzcelt visu telpu, piešķirot tai elegantu sajūtu. Katrs marmora gabals ir unikāls, padarot jūsu galdu par patiesu mākslas darbu. Marmors ir ļoti izturīgs materiāls, kas ir ideāli piemērots virtuves galdiem, kur notiek daudz darbošanās.

Marmors ir vērtīgs ieguldījums tiem, kuri vēlas piešķirt savam mājoklim neaizsniedzamu šarmu un greznību. Ar pareizu kopšanu un uzturēšanu jūsu marmora galds kalpos jums gadiem ilgi, sniedzot ne tikai praktisku, bet arī estētisku vērtību jūsu interjeram.

Pilnībā visas šajā rakstā redzamās virsmas ir atrodamas mūsu mājaslapas sadaļā: Galda virsmas.

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv