Vai virtuves komplekti ir domati tev?

Melna, matēta virtuve ar sienas skapīšiem no koka imitācijas fasādēm.

Virtuves komplekti, tiem ir svarīgi izvēlēties pareizo plānojumu un dizainu, kas atbilstu jūsu vajadzībām un gaumei. Šajā rakstā mēs izpētīsim dažādus virtuves plānojumus un to, kā tie var uzlabot jūsu ikdienas dzīvi, kā arī iepazīstināsim ar mūsu jaunākajiem virtuves komplektiem, kas var iedvesmot jūsu nākamo virtuves pirkumu. Mēs aplūkosim arī citus virtuves dizaina piemērus, sniedzot jums plašāku skatījumu uz pieejamajām iespējām. Turklāt, šajā rakstā tiks aplūkots jautājums par to, vai izvēlēties gaišas vai tumšas fasādes savai virtuvei, ņemot vērā to plusus un mīnusus. Secināsim, kas palīdzēs jums pieņemt informētu lēmumu par savu nākamo virtuves dizainu.

Satura rādītājs:

1. Kāds virtuves plānojums ir domāts tev?
2. Mūsu jaunie virtuves komplekti
3. Citi virtuvju piemēri
4. Gaišas fasādes vai tumšas fasādes virtuvei?
5. Secinājumi.
6. Cilvēki vēl skatās:

Kāds virtuves plānojums ir domāts Tev?

Virtuves plānojums ir būtisks aspekts ikvienā mājoklī, jo tas ietekmē ne tikai telpas vizuālo izskatu, bet arī funkcionalitāti un efektivitāti. Šajā rakstā aplūkosim populārākos virtuves izkārtojumus un to, kā tie var tikt pielāgoti atbilstoši jūsu vajadzībām.

1. Taisna Virtuve

Šāda tipa virtuve tiek izmantota mazākās telpās, un tā ir ļoti efektīva. Šādā izkārtojumā skapji tiek uzstādīti gar vienu sienu: augšējie un apakšējie skapji vai plauktiem virs pamata skapjiem. Lai optimizētu šo izkārtojumu, padomājiet par augšējo vietu lietu glabāšanai. Ja iespējams, izveidojiet virtuves darba zonu tā, lai ledusskapis būtu vienā galā, krāsns un plīts vidū, bet izlietne otrā galā, tas noteikti atvieglos darbošanos virtuvē.

2. Virtuve, kas izvietota gar divām pretējām sienām

Galerijas virtuve sastāv no divām skapju rindām, kas novietotas viena pret otru, radot starp tām gaiteni. Šis izkārtojums ļauj efektīvi izmantot katru vietu. Galerijas virtuvē darba zonas ir ieteicams izvietot tikai vienā no sienām, lai izvairītos no nevēlamas satiksmes un traumām. Nodrošiniet pietiekami daudz gaismas un izvairieties no augšējo skapju uzstādīšanas abās sienās, lai telpa nešķistu pārāk noslēgta. Šis izkārtojums piedāvā daudz darba un glabāšanas vietas, neskatoties uz salīdzinoši šauro telpu.

3. Stūra virtuve

L-formas virtuve ir praktisks risinājums gan mazām, gan lielām virtuvēm, ar skapjiem uz divām perpendikulārām sienām. Šis izkārtojums piedāvā lielisku elastību ierīču un darba zonu novietojumu. L-formas virtuve ir universāls risinājums, izkārtojums piedāvā pietiekami daudz darba virsmas un glabāšanas vietas. Izmantojiet virtuves stūri, uzstādot tur dziļus skapjus vai pat iebūvētu skapju sistēmu. L-formas virtuve ļauj radīt atvērtu telpu ar iespēju integrēt salu.

4. U-veida Virtuve

U-formas virtuve ir ideāli piemērota lielākām telpām ar skapjiem uz trim blakus esošām sienām. Lai telpa nešķistu noslēgta, izvēlieties augšējos skapjus tikai uz vienas vai divām sienām. Šis izkārtojums ļauj efektīvi organizēt darba procesu, īpaši, ja virtuvē strādā vairāki cilvēki vienlaicīgi.U-formas virtuve ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas maksimālu darba virsmu un glabāšanas vietu

5. Sala Virtuvē

Salas virtuvē ir ļoti populāra atvērta tipa telpās, piedāvājot lielu darba virsmu vai glabāšanas vietu virtuves vidū. Sala var iekļaut gatavošanas virsmu, izlietni vai bāra ledusskapi. Lai šis izkārtojums darbotos efektīvi. Nodrošiniet pietiekami daudz vietas ap salu, lai varētu brīvi pārvietoties.

Mūsu jaunie virtuves komplekti

Virtuves komplekts ar baltām, matētām fasādēm

Šī ir mūsu jaunākā virtuve, ar baltiem sienas skapīšiem, baltu virsmu. Šaurā balta telpā taisna virtuve iederas vislabāk. Izlietne un krāns ir melnā krāsā, kā arī virtuves komplektam ventilācijas reste tvaiku nosūcējs. Atvilktne zem krāsns un grīdas skapji no koka imitācijas fasādēm. Virtuvei ir krāsns, plīts, apgaismojums integrēts zem sienas skapīšiem. Virtuves komplektam ir ventilācijas reste tvaiku nosūcējam, klusi aizveramas BLUM atvilknes.

Virtuves komplekts ar melnām, matētām fasādēm.

Melna, modena, ar matētām fasādēm (Fasādes MDF ar matētu metālisku akrila slāni Antracīts 18.7mm) veidota taisna virtuve. Tajā ir iebūvēta krāsns pa labi, ledusskapis pa kreisi un plīts, ar melnu izlietni pa vidu. Ledusskapis atrodas pie sienas un ir daļa no virtuves mēbelēm. Darba virsma, ir veidota no Melnas Pietra Grigia F206 ST9 galda virsmas. Grīdas skapīšiem ir gan atvilknes, skapīši un melni rokturiem. Atvilknes ir speciāli veidotas ar klusu aizvēršanas mehānismu. Interesantu akcentu piedod sienas skapīši no tumšām koka imitētām fasādēm no lamināta, skapīšu apakšā ir integrētas gaisamas. Telpā griesti ir diezgan augsti, tādēļ ir papildus uzglabāšanas vieta virs ledusskapja.

Citi virtuves komplektu piemēri:

Gaišas fasādes vai Tumšas fasādes virtuvei?

Izvēloties virtuves skapīšu krāsu. Šis izvēles moments būtiski ietekmē virtuves izskatu un noskaņu. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvērtēt gan gaišo, gan tumšo fasāžu plusus un mīnusus, lai radītu vēlamo atmosfēru jūsu virtuvē.

Gaišās Fasādes

Gaišas virtuves skapīši jau desmitgadēm ir populārs izvēles variants, un tie šķiet nemirstīgi. Balto un gaišo toņu skapīši ir ļoti universāli un labi sader gandrīz ar jebkuru krāsu, virsmas materiālu vai flīzēm. Ja jūsu virtuve kļūst garlaicīga pēc dažiem gadiem, varat vienkārši mainīt sienas krāsu un dekoru, nenomainot skapīšus.

Priekšrocības:
 1. Telpas Paplašināšanās: Gaišas krāsas vizuāli padara telpu lielāku un gaišāku, kas ir īpaši svarīgi mazākās virtuvēs.
 2. Aktualitāte: Gaišas fasādes, īpaši baltas, ir laikmetīgas un nezaudē savu aktualitāti.
 3. Plaša Izvēle: Ražotāji piedāvā plašu gaišo fasāžu klāstu, kas ļauj atrast piemērotāko variantu.
 4. Piederumi un ierīces: Gaišas fasādes labi sader ar dažādiem virtuves piederumiem un ierīcēm.
 5. Krāsu Akcenti: Tās sniedz plašas iespējas krāsu kombinācijām ar sienām, darba virsmām un citiem elementiem.
 6. Dabiskās Gaismas Atstarošana: Gaišas fasādes atstaro dabisko gaismu, padarot virtuvi gaišāku.
Trūkumi:
 • Var parādīties netīrumi un nospiedumi.
 • Var prasīt biežāku tīrīšanu un kopšanu.

Gaišie skapīši padara telpu gaišāku un vizuāli lielāku, kas ir īpaši svarīgi mazākās telpās. Tomēr tie arī ātrāk parāda netīrumus un nolietojuma pazīmes, prasot biežāku tīrīšanu un kopšanu.

Tumšās Fasādes

Tumšie skapīši piešķir virtuvei bagātīgu un formālu izskatu, radot greznas atmosfēras sajūtu. Tie labi sader ar smagākiem un dekoratīvākiem rokturu dizainiem, un toņu klāsts ir ļoti plašs. Tumšie skapīši arī labāk slēpj netīrumus un nolietojuma pazīmes.

Priekšrocības:
 1. Atmosfēra: Melnas un tumšas fasādes rada bagātīgu un elegantu noskaņu.
 2. Stila Izteiksmīgums: Tās var pievienot virtuvei modernu un dinamisku izskatu.
 3. Mājīgums: Tumšas krāsas rada siltuma un komforta sajūtu.
 4. Dizaina Iespējas: Tumšās fasādes piedāvā plašas iespējas dizaina variācijām.
 5. Piemērotība Lielām Virtuvēm: Tās var padarīt lielai telpai mājīgāku sajūtu.
 6. Praktiskums: Tumšās krāsas mazāk parāda netīrumus un skrāpējumus.
Trūkumi:
 • Var radīt nospiestu noskaņu.
 • Nepieciešama laba apgaismojuma plānošana.

Tomēr, ja jūsu virtuve ir maza vai ar vāju apgaismojumu, tumšie skapīši var padarīt telpu vēl smagāku un aizsprostotāku. Lai izveidotu līdzsvaru, ir svarīgi kombinēt tos ar gaišiem elementiem.

Salīdzinājums

Gaišie skapīši piedāvā laika pārbaudījumu stilu un vienkāršību, bet prasa regulāru kopšanu. Tumšie skapīši izceļas ar eleganci un stila daudzveidību, taču var radīt smagu atmosfēru mazākās telpās. Izvēle starp gaišo un tumšo fasādi atkarīga no jūsu gaumes, virtuves dizaina stila un telpas izmēra. Gan gaišas, gan melnas fasādes virtuvē var radīt skaistu un funkcionālu telpu. Galvenais ir rūpīgi izvērtēt savas vajadzības, virtuves izmēru un gaismas apstākļus, lai izvēlētos piemērotāko opciju. Kombinējot abas krāsas, varat radīt unikālu un personīgu virtuves dizainu, kas kalpos ilgus gadus.

Neatkarīgi no izvēles, svarīgākais ir radīt siltu un aicinošu atmosfēru virtuvē, kas ir mājas sirds. Virtuves skapīši ir redzamākais elements, tāpēc izvēlieties to krāsu un stilu rūpīgi. Tas noteiks virtuves kopējo noskaņu un to, cik laipni jūsu viesi un ģimenes locekļi jutīsies šajā telpā.

Secinājumi

Virtuves plānojuma izvēle ir atkarīga no daudziem faktoriem, tostarp telpas lieluma, gaismas daudzuma un personīgā stila. Gan gaišas, gan tumšas fasādes ir savi plusi un mīnusi, tāpēc ir svarīgi ņemt vērā visus aspektus, lai izveidotu funkcionālu un vizuāli pievilcīgu virtuvi. Mūsu jaunie virtuves komplekti piedāvā dažādus stilus un krāsu kombinācijas, lai atbilstu jūsu vajadzībām un gaumei.

Ja Jums vēl interesē papildus informācija, to var uzzinat arī šajos rakstos:

https://www.grundig.com/ktchnmag/blog/how-sustainable-plywood-is-changing-the-way-we-design-kitchens/

Cilvēki vēl skatās:

Pilnībā visas šajā rakstā redzamie produkti ir atrodami mūsu mājaslapā!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv