Virtuves mēbeles kas izgatavotas no standarta skapīšiem 

Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu klāstu ar kvalitatīviem virtuves skapīšiem, kurus izmanto gan individuālie mēbeļu ražotāji, gan industriālie mēbeļu ražotāji. 

Lai izgatavotu labas kvalitātes virtuves mēbeles, par pamatu tiek ņemti bāzes virtuves skapīši un izveidota pamata virtuves konstrukcija, kurā tiek iekļauta visa virtuves pamata funkcionalitāte, tai skaitā tiek ieplānota vieta izlietnei, trauku mazgājamai mašīnai, atkritumu šķirošanai, ledusskapim, tvaiku nosūcējam, trauku glabāšanai un citām nepieciešamajām papildus funkcijām.

Liela daļa mūsdienu klientu vēlas iegūt iebūvētu virtuvi pēc individuāla dizaina, un tā kā ikviens mājoklis mēdz atšķirties izmēros, tad tikai aptuveni 10% no virtuves bāzes skapīšiem tiek piekoriģēti izmēros, tas tāpēc lai kopējā virtuves mēbele iekļautos noteiktajos dizaina parametros.

Vairums no klientiem nemaz nevar iedomāties, ka vismaz 99% no visām izgatavotajām virtuves mēbelēm pasaulē tiek būvētas pēc šadiem principiem, kuros par pamatu tiek izmantoti virtuves skapīšu bāzes modeļu dimensijas. Tas tā ir jo attīstoties industrijai visu nozaru ražotāji lielākoties vienojās par noteiktiem standartiem, kā rezultātā, gan visa furnitūra, viss plašais klāsts ar virtuves mehānismiem, gan virtuves elektroniku, gan virtuves tehnika, gan santehnika pamazām tika ražots ievērojot noteiktus standartus, kas bija nepieciešams lai nonāktu pie efektīvākas resursu izmantošanas un labāka gala rezultāta.

Lai vieglāk Jums būtu saprast piemērošu tādu pielīdzinājumu, tātad virtuves mēbeles uz šo dienu, neatkarīgi no to izskata, cenas un citiem parametriem, var pielīdzināt lieliem lego, kur katrs klients, ražotājs, dizaineris un klients kopā nonāk pie sava rezultāta izmantojot visu tirgū pieejamo elementu atsevišķu jaunu kompilāciju, jeb savienojumu. 

Ir atsevišķas lietas, elementi, kuri tiek individuāli izgatavoti priekš katra konkrētā klienta atsevišķi, bet vismaz 90% no visas virtuves kopvērtības veido standarta risinājumi, kuri jau ir iepriekšnoteikti daudzus gadus atpakaļ.

Ikdienas klientam protams ir ārkrātīgi grūti orientēties ļoti plašajā materiālu, tehnikas un tehnisko risinājumu piedāvājumā, kur nu vēl saprast kā to pēc iespējas pareizāk to visu salikt kopā, lai galā sanāktu funkcionāla un dizainiski skaistas virtuves mēbeles, tāpēc parasti palīgā nāk mēbeļu saloni, kuros strādā ar nepieciešamajām zināšanām apveltīti mēbeļu dizaineri, kuri savu darbu dara profesionāli un izdara šīs daudzās plānošanas un tehniskās darbības klientu vietā tā lai klients saņemtu sev vēlamo risinājumu par pēc iespējas izdevīgāku samaksu.

Līdz ar to arī mēs savus klientus aicinam droši nākt pie mums un izmantot mūsu plašo piedāvājumu, lai nonāktu pie labiem virtuves mēbeļu risinājumiem izmantojot mūsu piedāvātos standartus. 

Ja Jums ir kādi jautājumi, vai arī nepieciešama virtuve, droši zvaniet, rakstiet, komunicējiet uz zemāknorādītajiem kontaktiem, vienmēr būsim priecīgi sastrādāties!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp