Dažādais virtuves dizains veidots no virtuves skapīšiem

Liela virtuves skapīšu priekšrocība ir tā, ka izmantojot nelielu skaitu virtuves skapīšu bāzes moduļus, mūsu klientu menedžeri var izveidot dažādus virtuves dizainus, kuri funkcionāli un dizainiski būs pilnīgi atšķirīgi, vai arī funkcionāli būs stipri līdzīgi, bet pēc izskata ļoti atšķirīgi. 

Pirmais piemērs: Kad vienāda izmēra un vienādas ietilpības virtuves izskatās atškirīgi pateicoties dažādajām fasāžu krāsām un rokturiem.

Otrais piemērs: Līdzīga izmēra virtuves, bet atšķirīgas konfigurācijas, jo atšķiras izmantoto skapīšu platumi santehnikas izvietojums un kopējais salikums. viena virtuve ar brīvi stāvošu ledusskapi, bet otra virtuve ar iebūvēto ledusskapi.

Trešais piemērs: Dažāda izmēra un dažāda dizaina virtuves no līdzīgiem skapīšiem, bet atšķiras virtuves konfigurācijas izmēri.

Mūsu klientiem mēs iesakam padomāt par mūsu plašajām fasāžu izvēles iespējām, jo mūsu fasāžu sortiments regulāri tiek papildināts ar pašiem jaunākajiem fasāžu dizainiem, lai arī kuras kompānijas Eiropā tos ieviestu mums vienmēr ir pieejami jaunākie dizaina veidi. 

Matētu fasāžu piemēri maigos toņos: 

Raksts drīzumā tiks būtiski papildināts ar jaunām iespējām un vizualizācijām.

Ja Jums nepieciešama virtuve, droši zvaniet, rakstiet, komunicējiet uz zemāknorādītajiem kontaktiem, vienmēr būsim priecīgi sastrādāties!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp