Virtuves stūrītis, izaicinājums mazās virtuvēs?

Virtuves stūrītis risinājums ģaiši pelēkā virtuvē.

Katrai virtuvei, neatkarīgi no tās izmēra, ir savi izaicinājumi. Īpaši mazās virtuvēs, kur katrs kvadrātcentimetrs ir vērtīgs, virtuves stūrīša pareiza izmantošana kļūst par neaizstājamu sastāvdaļu. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kā virtuves stūrītis var kļūt par funkcionālu sastāvu virtuvei.

Mazās virtuvēs katrs centimetrs ir svarīgs, un stūrītis bieži vien tiek atstāts neizmantots. Pareizi izvēloties mēbeles un plānojumu, stūrītis var kļūt par papildus glabātuvi vai darbvirsmu, tādējādi palielinot virtuves funkcionalitāti.

Virtuves stūrītis izmantots kā papildus vieta baltā virtuvē, ar baltu akmens virsmu.

Virtuves stūrītis- papildus uzglabāsānas vieta


Ergonomija neattiecas tikai uz darbvirsmas augstumu vai skapju izvietojumu, bet arī uz to, kā jūs izmantojat virtuves telpu. Ieguldot laiku stūrīša pareizā organizēšanā, varat nodrošināt vieglu piekļuvi visbiežāk izmantotajiem traukiem un pārtikas produktiem.

Stūra virtuve ar zaļām sienām un baltu akmens virsmu, gaiši pelēki grīdas skapīši.

5 Risinājumi virtuves stūrīša optimizēšanai

Virtuves stūrītis dažkārt var šķist kā neizmantojama telpa, taču ar pareizu pieeju un radošiem risinājumiem tas var kļūt par ārkārtīgi funkcionalitu zonu jūsu virtuvē.

Izvelkamie plaukti
Īpaši noderīgi stūrīša dziļumos, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi visām lietām. Izvelkamie plaukti ir ērti lietojami, un tie palīdz izvairīties no neērtas locīšanās vai stiepšanās pēc priekšmetiem.

Stūra mehānismi
Šie plaukti ir izvelkami, nodrošinot pieeju visiem priekšmetiem. Ideāli piemēroti lielo trauku glabāšanai.

Virtuves stūrītis ar virtuves mehānismiem. Tumši zaļa virtuve ar zelta krāsas furnitūru.

Stūrīša darbvirsmas:
Izveidojot darbvirsmu stūrītī, var iegūt papildus gatavošanas vai sagatavošanas vietu, izmantojot bieži neizmantotu telpu.

Skapju sistēmas ar izvelkamām kastēm:
Atšķirībā no tradicionālajiem plauktiem šie ļauj vieglāk piekļūt slikti sasniedzamām vietām, īpaši stūrīša dziļumos.

Integrēti elektroierīču novietojumi
Ja bieži izmantojat nelielas elektroierīces, piemēram, tosteri vai kafijas gatavotāju, izveidojiet tiem speciālu novietojumu stūrītī.


Virtuves stūrītis, ja to pareizi izmanto, mazā virtuvē, tas var nodrošinot gan papildus telpu, gan ergonomisku pieeju. Ņemot vērā pareizos plānošanas principus un mūsdienīgus risinājumus, jūsu virtuves stūrītis var kļūt par visefektīvāko un funkcionālāko zonu jūsu stūra virtuvē. Stūra virtuve principā efektīvi izmanto telpu, nodrošinot lielāku darbvirsmu un uzglabāšanas iespējas nelielā platībā. Tāpēc apskatiet mūsu stūra virtuves klāstu: Gaiši pelēku stūra virtuvi ar baltām fasādēm

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp

Virtuveskapisi.lv