Virtuve pēc pasūtījuma: 5 soļi kā to izdarīt?

Ģimene iekārto jauno virtuvi dzīvoklī.

Virtuve pēc pasūtījuma? Šis raksts piedāvā individuālu pieeju katrai vajadzībai. Pasūtīt virtuvi var šķist sarežģīti, bet, ja jūs sekosiet šiem soļiem, process būs ļoti vienkāršs . Pie mums ir plaša virtuves piedāvājuma izvēle un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums tikt no idejas līdz jaunai virtuvei.

1. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu

Pirms jebkādas saziņas vai konsultācijas, apmeklējiet mūsu mājaslapu. Tur jūs atradīsit sadaļu “Standarta virtuves”. Šajā sadaļā mēs piedāvājam dažādu veidu virtuves – taisnas virtuves, stūra virtuves un citas dizaina variācijas. Izvēlieties to, kas jums vislabāk patīk un vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Sieviete pie galda sēž uz krēsla un skatās datorā. virtuve pēc pasūtījuma pa  mājaslapu.

2. Izlasiet virtuves aprakstu

Kad esat izvēlējies savu virtuvi, izlasiet virtuves aprakstu. Īpašu uzmanību pievērsiet izmēriem un tehnikas iekārtu novietojumam. Tas palīdzēs jums izlemt, vai šī virtuve derēs jūsu telpā.

3. Uzdodiet jautājumus

Ja rodas papildus jautājumi vai vēlaties saņemt sīkāku informāciju par kādu no mūsu virtuvēm, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā. Mūsu speciālisti būs gatavi jums atbildēt uz jebkuriem jautājumiem par virtuvi pēc pasūtījuma un tās iekārtošanu, palīdzēsim sagatavot arī tāmi.

Cilvēks mēra telpu ar dzeltenu mērlenti.

4. Iegūstiet personisko konsultāciju

Lai nodrošinātu, ka jūsu izvēle ir pareiza un jums nav nekādu šaubu, mēs piedāvājam bezmaksas konsultāciju. Saņemiet padomus no mūsu speciālistiem un pārliecinieties, ka jūsu izvēlētā virtuve ir tieši tāda, kā jūs to vēlaties.

5. Uzstādīšana un pabeigšana

Mēs palīdzēsim jums piemeklēt mēbeļu uzstādīšanas servisu, lai jūsu virtuve pēc pasūtījuma tiktu uzstādīta profesionāli un kvalitatīvi.

virtuve pēc pasūtījuma, kastes un viens cilvēks.

Piedāvājums jums!

Kā pateicību par to, ka izvēlaties mūsu uzņēmumu, mēs piedāvājam 10% atlaidi šobrīd visām standarta virtuves komplektācijām. Izmantojiet šo iespēju un saņemiet savu sapņu virtuvi par izdevīgu cenu!

Kā pateicību par to, ka izvēlaties mūsu uzņēmumu, mēs piedāvājam 10% atlaidi šobrīd visām standarta virtuves komplektācijām. Izmantojiet šo iespēju un saņemiet savu sapņu virtuvi par izdevīgu cenu!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp