Kāda virtuves furnitūra ir domāta tev?

Atvilnes ar pelēkām fasādēm un metāla rokturiem

Šis raksts palīdzēs saprast kāda veida virtuves furnitūra ir domāta jūsu virtuvei! Uzzini, ko ņemt vērā izgādājoties virtuves furnitūru, kas ne tikai papildina telpas estētiku, bet arī nodrošina ērtu pieeju virtuves skapīšiem un atvilktnēm. Rakstā noskaidrosi vairāk par dažiem populāriem rokturu veidiem:

  1. Rokturis Ele Handle
  2. Rokturis Car
  3. Bow Handle
  4. Rokturis Demi
  5. Rokturis Bell

Rokturu nozīme virtuves dizainā?

Rokturi nav vienkārši funkcionāli elementi, tie arī spēj ietekmēt telpas kopskatu! Moderna un minimalistiska virtuves furnitūra var dot virtuvei mūsdienīgu un elegantu izskatu, kamēr tradicionālāki rokturi var radīt mājīgāku atmosfēru.

Virtuves mēbelēm ideālie rokturi ir tādi, kas harmoniski papildinās telpu. Tiem vajadzētu būt atbilstošiem izmēriem, materiālam, lai tos varētu saskaņot ar citiem interjera elementiem. Roktura novietojumam jānodrošina ērta pieeja. Pretējā gadījumā tas var nespēt pildīt savu primāro uzdevumu – ļaut to ērti atvērt, aizvērt durvis.

Balta virtuve ar koka virsmu, melniem rokturiem.

Ele Handle Rokturi

Viena no populārākajām izvēlēm ir lineārie T stieņa rokturi. Tie parasti sastāv no gara stieņa un diviem īsākiem piestiprināšanas punktiem. Šie rokturi ir gan funkcionāli, gan estētiski pievilcīgi, spējot piešķirt mūsdienīgu vai tradicionālu izskatu. T veida rokturi, ar detalizētu dizainu un no dzelzs izgatavoti, ir klasisks izvēles variants!

Rokturis Car

Metāla aksesuāri virtuvē ir populāri, jo tie ir izturīgi un spēj tikt galā ar ikdienas lietošanu. Šī iezīme ir svarīga, ņemot vērā, ka rokturiem var nākties saskarties ar šķidrumu un karstumu. Principā liela daļa metālu nav lēti, taču ir pieejamas pieejamākas alternatīvas, piemēram, dažāda veida sakausējumi un alumīnijs. Šie metāli nav tik izturīgi, taču var veikt savus uzdevumus tāpat kā jebkuri citi materiāli.

Bow handle

Izliektie loka veida rokturi piedāvā prakstiskumu un estētiku. Šādi rokturi ļauj viegli atvērt un aizvērt skapīšu durvis. To izliektā forma ir piemērota pat mazām virtuvēm, izvairoties no liekiem saķeres punktiem.

Tāda materiāla kā vara vai bronza izvēle šādiem rokturiem var piešķirt siltu un modernu pieskaņu. Bow rokturi lieliski papildinās gan klasiskā stilā, gan mūsdienīgās virtuves interjeru.

Rokturis Demi

Demi rokturis ir tradicionāla izvēle, kas piedāvā gan funkcionalitāti, gan estētiku. Tie ir izgatavoti kā apgriezts kausiņš, un to dizains ļauj ērti atvērt un aizvērt skapīšu durvis. Šie rokturi, izgatavoti no metāla, piemēram, vara vai alvas, var piešķirt virtuvei tradicionālu vai industriālu izskatu.

Rokturis Bell

Šis roktura dizains ir universāls, padarot to ideāli piemērotu gan mūsdienu, gan tradicionālām virtuvēm, guļamistabām un biroja telpām. Pieejami ir četri dažādi dekori, tādējādi papildinot to ar daudzām dažādām krāsām.

3 virtuves skapīšu klāsta rokturi
Bow Handle Rokturis Demi 531860080-66 Rokturis Bell 540860042-22

Virtuves furnitūra ir viena no pēdējām darbībām, ko veic virtuves iekārtošanā. Katrs roktura veids var piešķirt virtuvei noteiktu noskaņojumu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un telpas stilam. Ir svarīgi ne tikai domāt par rokturu izskatu, bet arī par to, cik ērti tos izmantot katru dienu. Rokturiem jābūt viegli sasniedzamiem un jānodrošina ērtu satveri ar skapīšu durvīm un atvilktnēm.

Visus rakstā redzamos rokturus varat iegādāties arī pie mums mēbeļu rokturu sadaļā!

E-pasts: info@virtuvesskapisi.lv

Mob tel: 26787459

Rakstīt: Whatsapp